Resultaten 2015-2016

Reultaten 2015-2016

EAGC Riesa (Duitsland) 25/26/27-09-2015

A-niveau meisjes trio 11-16j (19 teams) kwalificatie

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: 6e plaats
  • Dongyang Van Landegem, Amelie Vanhauwenhuyse en Willemeijn Imschoot: 9e plaats

A-niveau meisjes trio 11-16j (19 teams) finale

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: 5e plaats

      De volledige uitslag: kwalificatie A11-16 + finale A11-16

SYTA 2015

I1-niveau meisjes trio : 
        
        Martens Emma, Van Audenaerde Jolynn en Bekaert Nieka : 9de plaats


I2-niveau meisjes duo :

        Heyndrikx Heike en Plaetinck Zita : 4de plaats


I2-niveau meisjes trio :

        Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien en D'hauwers Lara : GOUD
        Vandewalle Merel, Grootaert Eline en Lippens Febe : ZILVER
        Dedeckel Amelie, Dhoore Emma, Meulemeester Eva : 5de plaats
        De Paepe Margaux, Stofferis Floor, Stockmans Sarah : 6de plaats
        De Paepe Delphine, Coppens Lois, Slabbaert Hannah : 18de plaats

        Winnaar beker voor clubteams I-niveau
        DE VOLLEDIGE UITSLAG : I1+I2 

Recrea balans 8-14 duo :

        De Meester Maité en Timmermans Pauline : 5de plaats

Recrea balans 9-14 duo : 
    
        Stockmans Nikka en Masscho Talissa : GOUD

Recrea balans 9-14 trio :

         Boucqué Maud, Van Hyfte Amber en De Laere Laura : 4de plaats 
    
        DE VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea  

B-niveau 11-19 trio :

        Roeygens Geike, Claeys Justine en Vermeire Mariëlle : 5de plaats

B-niveau 11-20+ trio : 

        Rommel Elena, Gabriël Jirka en Willems Jamie : 4de plaats

        DE VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

C-niveau 10-17 trio :

        Roels Laurien, De Vylder Emma en Masscho Kyara : 6de plaats

C-niveau 10-20 duo :

        Roeygens Famke en Claeys Charline : ZILVER

C-niveau 10-20 trio :

        Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee en Beck Tjorven : ZILVER
    
        DE VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

Selectiewedstrijd 1 WAGC :

       Quivreux Aukje, Lorre Liset en Van De Keere Marthe : 1ste plaats

       UITSLAG : Selectiewedstrijd 1 WAGC

Recreatornooi Merelbeke 9 en 10 januari 2016 :

Recrea 8-14 duo :

        De Meester Maite & Timmerman Pauline : 4de plaats

Recrea 9-14 trio :

        Boucqué Maud, Van Hyfte Amber & De laere Laura : 3de plaats

        Uitslag : Recrea

I2 duo :

        Heyndrikx Heike & Plaetinck Zita : 4de plaats        UITSLAG :
I2

C-niveau 10-17 trio : 

        Roels Laurien, De Vylder Emma & Masscho Kyara : ZILVER

C-niveau 10-20 trio :

        Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee & Beck Tjorven : ZILVER

        UITSLAG : ​​​​​​​​C-niveau


B-niveau 11-19 trio :

        Roeygens Geike, Claeys Justine & Vermeire Mariëlle : 12de plaats

        UITSLAG : ​​​​
B-niveau

B-niveau 11-20+ trio :

        Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : niet deelgenomen

A-niveau 11-16 trio :

        Quivreux Aukje, Lorre Liset & Vande Keere Marthe : GOUD

        Vandewalle Merel, Lippens Febe & Grootaert Eline : ZILVER

        Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : BRONS

        UITSLAG :
​​A 11-16

PV 1 Acro C- en I1-niveau in Alken 23 en 24 januari :

C-niveau 10-17 trio :
                Roels Laurien, De Vylder Emma & Masscho Kyara : 1ste (open)

C-niveau 10-20 trio :
                Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee & Beck Tjorven : 5de (open)

C-niveau 10-20 duo :
                Roeygens Famke & Claeys Charline : 1ste (open)
        
                Volledige Uitslag : C-niveau trio en C-niveau C-niveau duo

I1-niveau 9-15 duo :
                De Grande Sterre & Minten Bo : 10de
                Stockmans Nikka & Masscho Talisa : 26ste

I1-niveau 9-15 trio :   
                Maertens Emma, Bekaert Nieka & Van Audenaerde Jolynn : 23ste

                Volledige uitslag : I1-niveau

I2-niveau 9-15 duo :
                Heyndrikx Heike & Plaetinck Zita : 3de

I2-niveau 9-15 trio :
                Dedeckel Amelie, D'hoore Emma & Meulemeester Eva : 1ste
                De Paepe Delphine, Coppens Lois & Slabbaert Hannah : 10de
                De Paepe Margaux, Stockmans Sarah & Stofferis Floor : niet deelgenomen

                Volledige uitslag : I2-niveau


PV 1 Acro A- en B-niveau in Bazel 30 en 31 januari 2016 :

A-niveau 11-16 trio :
            Quivreux Aukje, Lorré Liset & Van de Keere Marthe : GOUD (1ste open)
            Vandewalle Merel, Lippens Febe & Grootaert Eline : ZILVER (2de open)
            Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : BRONS (4de open)

            Volledige uitslag : A-niveau           

B-niveau 11-19 trio :
            Roeygens Geike, Claeys Justine & Vermeire Mariëlle : 12de (21ste open)

B-niveau 11-20+ trio :
            Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : ZILVER (4de open)

            Volledige uitslag : B-niveau

Recreatornooi Niel 6 en 7 februari 2016 :

8-14 duo :
De Meester Maité & Timmerman Pauline : 3de plaats
Chéron Margaux & Dullaers Louise : 10de plaats

9-14 trio : 
Boucqué Maud, Van Hyfte Amber & De Laere Laura : 4de plaats

VOLLEDIGE UITSLAG : 8-14 en 9-14

PV 2 Acro C -en I-niveau in Lommel 20 en 21 februari 2016 : 

C-niveau 10-17 trio :
Roels Laurien, De Vylder Emma & Masscho Kyara : 1ste plaats

C-niveau 10-20 trio :
Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee & Beck Tjorven : 1ste plaats

C-niveau 10-20 duo :
Roeygens Famke & Claeys Charline : 1ste plaats

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

I1-niveau 9-15 duo :
De Grande Sterre & Minten Bo : 25ste plaats
Stockmans Nikka & Masscho Talisa : 26ste plaats

I2-niveau 9-15 duo : 
Heyndrikx Heike & Plaetinck Zita : 5de plaats

I2-niveau 9-15 trio :
Dedeckel Amelie, Dhoore Emma & Meulemeester Eva : 4de plaats
De Paepe Delphine, Coppens Lois & Slabbaert Hannah : 6de plaats

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 Acro A -en B-niveau in De Panne 27 en 28 februari 2016 :

A-niveau 11-16 trio :
Quivreux Aukje, Lorre Liset & Van de Keere Marthe : 1ste 
Vandewalle Merel, Lippens Febe & Grootaert Eline : 2de 
Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : 4de 

VOLLEDIGE UITSLAG :
A-niveau

B-niveau 11-19 trio :
Roeygens Geike, Claeys Justine & Vermeire Mariëlle : 15de 

B-niveau 11-20+ trio :
Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : 3de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau


PV 3 Acro C- en I-niveau in Mariakerke 12 en 13 maart 2016 : C-niveau 10-20 duo : Roeygens Famke & Claeys Charline : GOUD (1ste open) C-niveau 10-17 trio : Roels Laurien, De Vylder Emma & Masscho Kyara : GOUD (1ste open) C-niveau 10-20 trio : Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee & Beck Tjorven : GOUD (1ste open) VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau I1-niveau 9-15 duo : Stockmans Nikka & Masscho Talisa : 22ste I2-niveau 9-15 duo : Heyndrickx Heike & Plaetinck Zita : ZILVER (4de open) I2-niveau 9-15 trio : Dedeckel Amelie, Dhoore Emma & Meulemeester Eva : GOUD (1ste open) De Paepe Delphine, Coppens Lois & Slabbaert Hannah : 12de De Paepe Margaux, Stockmans Sarah & Stofferis Floor : 24ste VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau Recreatornooi in Puurs 19 maart 2016 : 8-14 duo : Chéron Margaux & Dullaers Louise : 5de 9-14 trio : Boucqué Maud, Van Hyfte Amber & De Laere Laura : 4de VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea WAGC Putian City (China) 23 en 24 maart 2016 : Kwalificatie : Aukje, Liset & Marthe : Uitslag Finale : Aukje, Liset & Marthe : WERELDKAMPIOEN Uitslag

PV 3 acro A- en B-niveau in Niel 26 en 27 maart 2016 :

A-niveau 11-16 trio :
Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : 1ste
Vandewalle Merel, Lippens Febe & Grootaert Eline : 1ste

B-niveau 11-19 trio :
Roeygens Geike, Claeys Justine & Vermeire Mariëlle : 12de

B-niveau 11-20+ trio : 
Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : 9de

VOLLEDIGE UITSLAG :
A + B niveau

VK acro C- en I-niveau in Mariakerke 16 april 2016 :

C-niveau 10-17 trio :
Roels Laurien, De Vylder Emma & Masscho Kyara : GOUD

C-niveau 10-20 trio :
Van Vooren Farah, Van den Eeckhout Jenny-Lee & Beck Tjorven : GOUD

C-niveau 10-20 duo :
Roeygens Famke & Claeys Charline : GOUD

VOLLEDIGE UITSLAG :
C-niveau

I2-niveau 9-15 duo :
Heyndrickx Heike & Plaetinck Zita : 5de

I2-niveau 9-15 trio :
Dedeckel Amelie, Meulemeester Eva & Dhoore Emma : BRONS
De Paepe Delphine, Coppens Lois & Slabbaert Hannah : 13de 

VOLLEDIGE UITSLAG :
I-niveau

VK acro A- en B-niveau in Puurs 23 april 2016 :

A-niveau 11-16 trio :
​Quivreux Aukje, Lorre Liset & Van De Keere Marthe : GOUD Vandewalle Merel, Lippens Febe & Grootaert Eline : ZILVER
Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : BRONS 

B-niveau 11-20+ :
Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : 8ste

​VOLLEDIGE UITSLAG : acro AB
BK acro A- en B-niveau in Gent 8 mei 2016 :

​A-niveau 11-16 trio :
Quivreux Aukje, Lorre Liset & Van De Keere Marthe : GOUD
Vanhauwenhuyse Vere, Vercraeye Fien & D'hauwers Lara : BRONS
Vandewalle Mere, Lippens Febe & Grootaert Eline : 4de

B-niveau 11-20+ :
Rommel Elena, Gabriël Jirka & Willems Jamie : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : acro AB



PV 1 TRA C Nazareth (OVl-WVl) 16 en 17 januari 2016 :


C 12 jaar :

            Standaert Bente : 4de (12de open)

C 13-14 jaar :

            Kerwyn Lieze : ZILVER (5de open)
            Vanherzeele Isabeau : 12de (22ste open)
            Giordano Océanne : 13de (23ste open)

C15-16 jaar :

            De Roo Charlot : ZILVER (7de open)
            Van Deynse Delphine : BRONS (8ste open)
            Ingels Kyara : 4de (9de open)

C17+ -jaar :

            Verbeken Sarah : 4de (9de open)
            Van Daele Leonie : 6de (11de open)

            VOLLEDIGE UITSLAG : PV 1 TRA C

PV 1 TRA I-niveau Ternat 23 en 24 januari 2016 :

I-niveau 9 jaar meisjes :
                Grootaert Lies : ZILVER
                Slabbaert Esther : ZILVER
I-niveau 9 jaar jongens :
                Lemey Joaquim : ZILVER
I-niveau 10 jaar meisjes : 
                Mariman Yuna : GOUD
                Regelbrugge Julie : GOUD
                Demurie Marthe : GOUD

                Volledige uitslag : I-niveau


PV 2 TRA C-niveau 30 en 31 januari in Schelle :

C-niveau 13-14 jaar :
            Giordano Océanne : 18de
            Van Herzeele Isabeau : 27ste

C-niveau 15-16 jaar : 
            De Roo Charlot : 6de
            Van Deynse Delphine : 10de

C-niveau 17+ jaar :
            Van Daele Leonie : 11de
            Verbeken Sarah : 12de

            Volledige uitslag : C-niveau

PV 1 TRA A- en B-niveau in Eeklo 6 en 7 februari 2016 :


A-niveau 12 jaar :
Van Hoecke Nona : 5de (9de open)

B-niveau 11 jaar :
Van Zele Tine : GOUD (2de open)
Hedhili Sophia : 5de (12de open)
Rottey Femke : 6de (13de open)
De Craene Brianna : 7de (14de open)

VOLLEDIGE UITSLAG :
A- en B-niveau

PV 2 TRA I-niveau Hulshout 20 en 21 februari 2016 :

I-niveau 9 jaar meisjes :
Grootaert Lies : ZILVER Slabbaert Esther : BRONS I-niveau 9 jaar jongens : Lemey Joaquim : ZILVER I-niveau 10 jaar : Mariman Yuna : GOUD Regelbrugge Julie : ZILVER Demurie Marthe : ZILVER VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 TRA A -en B-niveau in Essen 27 en 28 februari 2016 :

A-niveau 12 jaar : 
Van Hoecke Nona : 7de

B-niveau 11 jaar :
Van Zele Tine : 7de
De Craene Brianna : 10de
Hedhili Sophia : 12de
Rottey Femke : 13de

B-niveau 13-14 jaar :
De Coeyer Renée : 15de

VOLLEDIGE UITSLAG :
TRA AB

PV 3 TRA I-niveau in Varsenare 5 en 6 maart 2016 :

I-niveau 9 jaar jongens :
Lemey Joaquim : ZILVER

I-niveau 9 jaar meisjes :
Slabbaert Esther : ZILVER
Grootaert Lies : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Regelbrugge Julie : ZILVER
Demurie Marthe : ZILVER
Mariman Yuna : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 3 TRA A -en B-niveau in Bilzen 12 en 13 maart 2016 :

B-niveau 11 jaar :
Van Zele Tine : 3de
De Craene Brianna : 4de
Hedhili Sophia : 8ste
Rottey Femke : 10de

B-niveau 13-14 jaar :
De Coeyer Renée : 13de

A-niveau 12 jaar :
Van Hoecke Nona : 3de

VOLLEDIGE UITSLAG : TRA AB-niveau

PV 3 TRA C-niveau in Bree 19 en 20 maart 2016 :

C-niveau 12 jaar :
​ Standaert Bente : 8ste C-niveau 13-14 jaar : Kerwyn Lieze : 4de Giordano Océanne : 7de VOLLEDIGE UITSLAG : TRA C-niveau

VK TRA ABI in Ekeren 16 en 17 april 2016 :

A-niveau 12 jaar :
Van Hoecke Nona : 9de

VOLLEDIGE UITSLAG :
A-niveau

B-niveau 11 jaar : 
Van Zele Tine : 10de
De Craene Brianna : 11de

B-niveau 13-14 jaar : 
De Coeyer Renee : 18de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau 

I-Niveau 9 jaar jongens :
Lemey Joaquim : 16de

I-niveau 10 jaar meisjes :
Demurie Marthe : 11de
Regelbrugge Julie : 12de
Mariman Yuna : 14de

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

VK TRA C in Schelle 23 en 24 april 2016 :

C-niveau 13-14 jaar :
Kerwyn Lieze : 16de
Giordano Océanne : 20ste

C-niveau 15-16 jaar :
De Roo Charlot : 6de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

BK TRA A- en B-niveau in Gent 7 en 8 mei 2016 :

A-niveau 12 jaar :
Van Hoecke Nona : 9de plaats

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau

Antwerp Cup Antwerpen 27-09-2015

A-niveau 11-12j meisjes (9 gymnasten):

  • De Wilde Maité: BRONS
  • De Wilde Lova: 5e plaats

A-niveau 13-14j meisjes (9 gymnasten):

  • Flement Lobke: GOUD

A-niveau 15-16j meisjes (10 gymnasten):

  • Van De Keere Pauline: BRONS

      De volledige uitslag: AntwerpCup


PV 1 TU C in Nazareth (OVl-WVl) 16 en 17 januari 2016 :

C 11-jaar :

            Dewilde Tiana : ZILVER (8ste open)
            Vermassen Steel Leonie : 4de (18de open)

C 13-jaar :

            Cornelis Marie : GOUD (8ste open)
            De Vlieger Aagje : BRONS (12de open)
            Maenhout Febe : 7de (19de open)
            Henneman Aude : 9de (28ste open)

C 14-jaar :

           Vermassen Steel Antonia : ZILVER (3de open)
            Van Hove Bo : 4de (10de open)
            Dendooven Silke : 5de (13de open)
            Boidin Selena : 6de (14de open)
            Cnudde Ayla : 10de (24ste open)

C 15-jaar :

            Van De Velde Linde : GOUD (1ste open)
            De Meyere Chelsey : 11de (19de open)
            Van Waes Lisa : 13de (26ste open)
            Hautekeete Laure : 15de (29ste open)

C 16-jaar : 

            De Wispelaere Emma : 4de (19de open)

C 19+ -jaar :

            Van Rie Silke : 6de (13de open)         

    
    VOLLEDIGE UITSLAG : PV 1 TU C 

PV 1 TU I-niveau Ternat 23 en 24 januari 2016 :

I-niveau 9 jaar :    
                    Vande Ginste Yelena : GOUD
                    Schuurmans Linde : ZILVER
                    Boone Louise : ZILVER
                    Van Laeke Ine : BRONS

I-niveau 10 jaar :
                    Soens Parel : GOUD
                    Pieters Marthe : ZILVER
                    Van Rie Jade : ZILVER
                    De Waele Fé : ZILVER
                    Diet Zenzi : ZILVER
    
                    Volledige uitslag : I-niveau

PV 2 TU C-niveau in Schelle 30 en 31 januari 2016 :

C-niveau 11-jaar :
            Dewilde Tiana : 11de
            Vermassen Steel Leonie : 25ste

C-niveau 13 jaar :
            Cornelis Marie : 7de
            De Vlieger Aagje : 9de
            Maenhout Febe : 19de
            Henneman Aude : 25ste

C-niveau 14 jaar :
            Dendooven Silke : 9de
            Van Hove Bo : 17de
            Cnudde Ayla : 18de
            Boidin Selena : 21ste
            Vermassen Steel Antonia : 41ste

C-niveau 15 jaar :
            Van de Velde Linde : 3de
            De Meyere Chelsey : 17de
            Van Waes Lisa : 20ste
            Hautekeete Laure : 23ste

C-niveau 16 jaar :
            De Wispelaere Emma : 20ste

C-niveau 19+ jaar :
            Van Rie Silke : 14de

            Volledige uitslag : C-niveau

​PV 1 TU A- en B-niveau in Eeklo 6 en 7 februari 2016 :

A 11-12 jaar meisjes :
Goethals Britt : ZILVER (5de open)
De Wilde Maité : 8ste (21ste open)

A 13-14 jaar meisjes :
Flement Lobke : GOUD (1ste open)
De Wilde Lova : ZILVER (5de open)
Van Vooren Tibbe : 4de (12de open)

A 13-14 jaar jongens :
Goethals Manu : Zilver (3de open)

A 15-17 jaar meisjes :
De Vilder Trees : GOUD (4de open)

B 11-12 jaar meisjes :
De Baets Caitlin : ZILVER (2de open)
Haeck Febe : 4de (14de open)
Valcke Ymke : 5de (16de open)
Soens Winter : 6de (17de open)

B 13-14 jaar meisjes :
Aers Elise : 12de (35ste open)

B 15 jaar meisjes :
Cauwels Kato : GOUD (5de open)

B 15-16 jaar jongens :
Verschoote Stef : GOUD (1ste open)
Roels Lander : ZILVER (3de open)

B 17-18 jaar meisjes :
Vangaever Margot : GOUD (2de open)
Van den Bossche Margo : ZILVER (5de open)
Hamerlinck Claudia : BRONS (6de open)
Verstraete Melanie : 4de (7de open)
Aers Jolien : 5de (19de open)
Van Leeuwen Josefien : 7de (24ste open)
Roets Isla : 8ste (29ste open)
Boon Claire : 10de (32ste open)

B 19+ jaar meisjes :
Piessens Marte : GOUD (1ste open)
Van den Bossche Hannah : ZILVER (5de open)
Christiaens Tiffany : BRONS (10de open)
Van der Beke Shandi : 5de (14de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : A- en B-niveau

PV 2 TU I-niveau Hulshout 20 en 21 februari 2016 :

I-niveau 9 jaar :
Vande Ginste Yelena : GOUD
Schuurmans Linde : GOUD
Van Laeke Ine : ZILVER

I-niveau 10 jaar :
Soens Parel : GOUD
Van Rie Jade : GOUD
De Waele Fé : GOUD
Pieters Marthe : GOUD
Diet Zenzi : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 TU A -en B-niveau in Essen 27 en 28 februari 2016 :

A-niveau 13-14 jaar jongens :
​Goethals Manu : 3de A-niveau 11-12 jaar meisjes : De Wilde Maïté : 1ste Goethals Britt : 12de A-niveau 13-14 jaar meisjes : De Wilde Lova : 3de Slock Fien : 4de Flement Lobke : 5de Van Vooren Tibbe : 21ste B-niveau 15-16 jaar jongens : Verschoote Stef : 1ste Roels Lander : 3de B-niveau 11-12 jaar meisjes : De Baets Caitlin : 1ste Haeck Febe : 8ste Valcke Ymke : 11de Soens Winter : 19de B-niveau 13-14 jaar meisjes : Aers Elise : 22ste B-niveau 17-18 jaar meisjes : Boon Claire : 1ste Vangaever Margot : 2de Verstraete Melanie : 7de Roets Isla : 12de De Wulf Hester : 13de Aers Jolien : 14de Van den Bossche Margo : 18de Hamerlinck Claudia : 25ste Van Leeuwen Josefien : 28ste B-niveau 19+ jaar meisjes : Piessens Marte : 1ste Van den Bossche Hannah : 8ste Christiaens Tiffany : 20ste Van der Beke Shandi : 22ste VOLLEDIGE UITSLAG : TU AB

PV 3 TU I-niveau in Varsenare 5 en 6 maart 2016 :

I-niveau 9 jaar :
Vande Ginste Yelena : ZILVER
Schuurmans Linde : ZILVER
Van Laeke Ine : ZILVER
Boone Louise : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Van Rie Jade : GOUD
Soens Parel : GOUD
De Waele Fé : GOUD
Pieters Marthe : ZILVER
Diet Zenzi : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG :
I-niveau

​PV 3 TU A -en B-niveau in Bilzen 12 en 13 maart 2016 :

B-niveau 11-12 jaar :
De Baets Caitlin : 4de
Haeck Febe : 6de
Soens Winter : 8ste
Goegebeur Febe : 14de
Valcke Ymke : 14de

B-niveau 13-14 jaar :
Aers Elise : 5de
Blomme Kyana : 8ste

B-niveau 15-16 jaar jongens :
Verschoote Stef : 1ste
Roels Lander : 4de

B-niveau 17-18 jaar :
Boon Claire : 1ste
Aers Jolien : 9de
Roets Isla : 9de
Maeyens Lotte : 12de
Hamerlinck Claudia : 17de
De Wulf Hester : 18de
Vangaever Margot : 20ste
Van Den Bossche Margo : 23ste
Van Leeuwen Josefien : 25ste

B-niveau 19+ jaar :
Christiaens Tiffany : 14de
Van der Beke Shandi : 20ste
Van den Bossche Hannah : 21ste

A-niveau 11-12 jaar :
De Wilde Maité : 1ste
Goethals Britt : 21ste

A-niveau 13-14 jaar meisjes : 
Van Vooren Tibbe : 11de
Slock Fien : 14de

A-niveau 13-14 jaar jongens :
Goethals Manu : 3de

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

PV 3 C-niveau in Bree 19 en 20 maart 2016 :

C-niveau 11 jaar :
Dewilde Tiana : 2de
Vermassen-Steel Leonie : 6de

C-niveau 13 jaar :
Cornelis Marie : 6de
​De Vlieger Aagje : 8ste ​Maenhout Febe : 27ste
C-niveau 14 jaar :
​Boidin Selena : 3de Vermassen-Steel Antonia : 5de
Van Hove Bo : 21ste
​Dendooven Silke : 22ste
C-niveau 15 jaar : 
Van De Velde Linde : 2de
Hautekeete Laure : 7de
Van Waes Lisa : 19de

C-niveau 16 jaar : 
De Wispelaere Emma : 14de

C-niveau 19+ jaar :
Van Rie Silke : 7de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

VK TU ABI in Ekeren 16 en 17 april 2016 :

A-niveau 11-12 jaar :
​ De Wilde Maite : GOUD Goethals Britt : 6de A-niveau 13-14 jaar : Slock Fien : ZILVER De Wilde Lova : 4de Flement Lobke : 6de Van Vooren Tibbe : 15de A-niveau 13-14 jaar jongens : Goethals Manu : ZILVER VOLLEDIGE UITSLAG : A 11-14 A-niveau 15-17 jaar : Van de Keere Pauline : ZILVER VOLLEDIGE UITSLAG : A 15-17 B-niveau 11-12 jaar : De Baets Caitlin : 9de Valcke Ymke : 10de Goegebeur Febe : 10de Soens Winter : 14de Haeck Febe : 21ste B-niveau 13-14 jaar : Blomme Kyana : 17de Aers Elise : 24ste B-niveau 15-16 jaar jongens : Verschoote Stef : GOUD Roels Lander : ZILVER B-niveau 17-18 jaar : Boon Claire : GOUD Van den Bossche Margo : 6de Aers Jolien : 7de Maeyens Lotte : 9de Verstraete Melanie : 11de Hamerlinck Claudia : 12de Roets Isla : 15de De Wulf Hester : 16de B-niveau 19+ jaar : Van den Bossche Hannah : 9de Piessens Marte : 10de Van der Beke Shandi : 15de Christiaens Tiffany : 18de VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau I-niveau 9 jaar : Vande Ginste Yelena : 5de Boone Louise : 6de Schuurmans Linde : 9de Van Laeke Ine : 15de I-niveau 10 jaar : Soens Parel : BRONS Van Rie Jade : 6de De Waele Fé : 11de Pieters Marthe : 20ste VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau VK TU C in Schelle 23 en 24 april 2016 : C-niveau 11 jaar : Vermassen-Steel Leonie : BRONS Dewilde Tiana : 6de C-niveau 13 jaar : De Vlieger Aagje : 4de Cornelis Marie : 17de C-niveau 14 jaar : Van Hove Bo : 4de Boidin Selena : 5de Vermassen_steel Antonia : 13de Dendooven Silke : 20ste C-niveau 15 jaar : Demeyere Chelsey : 18de Hautekeete Laure : 23ste Van de Velde Linde : 24ste C-niveau 19+ jaar : Van Rie Silke : 8ste VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau zaterdag en C-niveau zondag BK A- en B-niveau in Gent 7 en 8 mei 2016 : A-niveau 11-12 jaar : De Wilde Maité : GOUD Goethals Britt : 11de A-niveau 13-14 jaar : De Wilde Lova : GOUD Flement Lobke : BRONS A-niveau 13-14 jaar jongens : Goethals Manu : ZILVER A-niveau 15-17 jaar meisjes : Van de Keere Pauline : BRONS B-niveau 11-12 jaar : Haeck Febe : 9de Goegebeur Febe : 10de Soens Winter : 11de Valcke Ymke : 13de De Baets Caitlin : 15de B-niveau 13-14 jaar : Blomme Kyana : 6de Aers Elise : 6de B-niveau 17-18 jaar : Boon Claire : GOUD Van den Bossche Margo : 7de Maeyens Lotte : 9de Hamerlinck Claudia : 10de Verstraete Melanie : 11de Aers Jolien : 14de De Wulf Hester : 15de Roets Isla : 16de B-niveau 15-16 jaar jongens : Roels Lander : GOUD Verschoote Stef : ZILVER B-niveau 19+ jaar : Piessens Marte : 7de Van den Bossche Hannah : 9de VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

Sponsor

Loop je gelukkig

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort