Resultaten 2013-2014

Resultaten 2013-2014

SYTA Puurs 28-12-2013

- I2 duo (21 teams):

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: GOUD
  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: ZILVER
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 5e plaats

- I2 groep (16 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorré Liset en D'hauwers Lara: GOUD
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: ZILVER

- Balans 8-14 groepen (23 teams):

  • Roels Laurien, Dhoore Emma en Stofferis Floor: GOUD
  • De Paepe Margaux, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: 7e plaats
  • Plaetinck Zita, Slabbaert Hannah en Vercraeye Fien: 15e plaats

      De volledige uitslag: I-niveau en recre@-niveau

Zeestern Trials De Panne 18/19-01-2014

- A-beloften duo (17 deelnemers):

  • Plaetinck Karo en Meulemeester Eva: ZILVER

- A-beloften trio (27 deelnemers):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: 4e plaats
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 12e plaats

- I2 duo (27 deelnemers):

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: BRONS
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 15e plaats
  • Heyndrickx Heike en Grootaert Eline: 24e plaats

- I2 groep (26 deelnemers):

  • Roels Laurien, Dhoore Emma en Stofferis Floor: 9e plaats

- C beloften duo (9 deelnemers):

  • Van Vooren Farah en Claeys Justine: 7e plaats

- C seniores duo (11 deelnemers):

  • Rommel Elena en Neukermans Kim: 6e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften + I2-niveau + C-niveau

Recreatoernooi Breendonk 25-01-2014

- Balans 8-14 groepen (43 teams):

  • Plaetinck Zita, Slabbaert Hannah en Vercraeye Fien: 8e plaats
  • De Paepe Margaux, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: 11e plaats
  • Masscho Talisa, Stockmans Sarah en Vermeulen Emma: 20e plaats

      De volledige uitslag: Balans 8-14

PV1 Acro C Mechelen 01/02-02-2014

- C beloften duo (20 teams):

  • Van Vooren Farah en Claeys Justine: 12e plaats

- C juniores groep (29 teams):

  • Masscho Kyara, Van Hecke Laura en Mushayija Steffi: 1e open
  • Roeygens Geike, Claeys Charline en Goethals Celine: 25e open

- C juniores duo (18 teams):

  • Rommel Elena en Neukermans Kim: 1e plaats

      De volledige uitslag: C-beloften + C-juniores groep + C-juniores duo

PV1 Acro AI Bazel 08/09-02-2014

- A-beloften duo (12 teams):

  • Plaetinck Karo en Meulemeester Eva: GOUD O VL - 2e open

- A-beloften trio (24 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: ZILVER O VL - 5e open
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 5e plaats O VL - 11e open

- I2 duo (31 teams):

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: ZILVER O VL - 4e open
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 4e plaats O VL - 6e open
  • Heyndrickx Heike en Grootaert Eline: 11e plaats O VL - 16e open

      De volledige uitslag: I2 duo O-VL + I2 duo open + A-bel duo O-VL + A-bel duo open + A-bel groep O-VL + A-bel groep open

PV2 Acro BC Genk 15/16-02-2014

- C beloften duo (20 teams):

  • Van Vooren Farah en Claeys Justine: 17e open

- C juniores groep (26 teams):

  • Masscho Kyara, Van Hecke Laura en Mushayija Steffi: 1e open
  • Roeygens Geike, Claeys Charline en Goethals Celine: 4e open

- C juniores duo (20 teams):

  • Rommel Elena en Neukermans Kim: 1e open

      De volledige uitslag: C-groepen + C-bel duo + C-jun duo

PV2 Acro AI Eeklo 01/02-03-2014

- A-beloften duo (14 teams):

  • Plaetinck Karo en Meulemeester Eva: 1e open

- A-beloften trio (20 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: 2e open
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 8e open

- I2 duo (24 teams):

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: 1e open
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 5e open
  • Heyndrickx Heike en Grootaert Eline: 14e open

      De volledige uitslag: I2 (open) + A-beloften (open)

PV3 Acro BC Mariakerke 08/09-03-2014

- C beloften duo (20 teams):

  • Van Vooren Farah en Claeys Justine: 4e O.VL - 10e open

- C juniores groep (24 teams):

  • Masscho Kyara, Van Hecke Laura en Mushayija Steffi: GOUD O.VL - 1e open
  • Roeygens Geike, Claeys Charline en Goethals Celine: 4e O.VL. - 16e open

- C juniores duo (20 teams):

  • Rommel Elena en Neukermans Kim: GOUD O.VL - 2e open

      De volledige uitslag: C jun duo (OVL) + C jun duo (open) + C jun groep (OVL) + C jun groep (open) + C bel duo (OVL) + C bel duo (open)

PV3 Acro AI Niel 15/16-03-2014

- A-beloften duo (13 teams):

  • Plaetinck Karo en Meulemeester Eva: 1e open

- A-beloften trio (24 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: 4e open
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 9e open

- I2 duo (30 teams):

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: 2e open
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 5e open
  • Heyndrickx Heike en Grootaert Eline: 15e open

      De volledige uitslag: I2 duo + A-bel duo + A-bel groep

Recreatoernooi Acro Eeklo 22/23-03-2014

- Balans 8-14 groepen (31 teams):

  • Roels Laurien, Dhoore Emma en Stofferis Floor: GOUD
  • Plaetinck Zita, Slabbaert Hannah en Vercraeye Fien: ZILVER
  • De Paepe Margaux, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: 7e plaats
  • Masscho Talisa, Stockmans Sarah en Vermeulen Emma: 18e plaats
  • Minten Bo, Buysse Jamaisa en Allemeersch Josephine: 22e plaats

      De volledige uitslag: balans groep 8-14j

VK Acro C Breendonk 30-03-2014

- C juniores groep (17 teams):

  • Roeygens Geike, Claeys Charline en Goethals Celine: BRONS
  • Masscho Kyara, Van Hecke Laura en Mushayija Steffi niet deelgenomen

- C juniores duo (15 teams):

  • Rommel Elena en Neukermans Kim: GOUD

- I2 duo (16 teams):

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: ZILVER
  • Lippens Febe en Vanhauwenhuyse Vere: 5e plaats
  • Heyndrickx Heike en Grootaert Eline niet deelgenomen

      De volledige uitslag: VK ACRO I + VK Acro C-jun

VK Acro A Mariakerke 06-04-2014

- A-beloften duo:

  • Plaetinck Karo en Meulemeester Eva niet deelgenomen

- A-beloften trio (16 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: BRONS
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 8e plaats

      De volledige uitslag:

FIAC Breendonk 11/12/13-04-2014

Vrijdag 11-04-2014 kwalificatie A-beloften oefening 1

- A meisjes duo 11-16j (20 teams)

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: 8e plaats

- A meisjes groep 11-16j (28 teams)

  • Van De Walle Merel, Lorré Liset en D'Hauwers Lara: 2e plaats
  • Van Landegem Dongyang, Imschoot Willemeijn en Vanhauwenhuyse Amelie: 18e plaats

Zaterdag 12-04-2014 kwalificatie A-Beloften oefening 2 + I-niveau

- A meisjes duo 11-16j (20 teams)

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje:8e plaats

- A meisjes groep 11-16j (28 teams)

  • Van De Walle Merel, Lorré Liset en D'Hauwers Lara: 6e plaats
  • Van Landegem Dongyang, Imschoot Willemeijn en Vanhauwenhuyse Amelie: 15e plaats

- I2-duo (19 teams)

  • Vanhauwenhuyse Vere en Lippens Febe: 5e plaats
  • Heyndrinckx Heike en Grootaert Eline: 11e plaats

- I2-groep (17 teams)

  • Emma Dhoore, Roels Laurien en Stofferis Floor: 9e plaats
  • Slabbaert Hannah, Plaetinck Zita en Vercraeye Fien: 12e plaats

Zondag 13-04-2014 finale A-beloften + I-niveau

- A meisjes duo 11-16j (12 teams)

  • Van De Keere Marthe en Quivreux Aukje: 7e plaats

- A meisjes groep 11-16j (16 teams)

  • Van De Walle Merel, Lorré Liset en D'Hauwers Lara: GOUD
  • Van Landegem Dongyang, Imschoot Willemeijn en Vanhauwenhuyse Amelie: 12e plaats

- I2-duo (12 teams)

  • Vanhauwenhuyse Vere en Lippens Febe: 5e plaats
  • Heyndrinckx Heike en Grootaert Eline: 10e plaats

- I2-groep (12 teams)

  • Emma Dhoore, Roels Laurien en Stofferis Floor: 10e plaats
  • Slabbaert Hannah, Plaetinck Zita en Vercraeye Fien: 12e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften dag1 / dag 2 + I-niveau (Q) + A-beloften (F) + I-niveau (F)

Recreatoernooi acro Niel 27-04-2014

- Balans 8-14 groepen (26 teams):

  • Masscho Talisa, Stockmans Sarah en Vermeulen Emma: 8e plaats
  • De Paepe Margaux, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: 9e plaats
  • Minten Bo, Buysse Jamaisa en Allemeersch Josephine: 13e plaats

      De volledige uitslag: balansgroep 8-14j

BK Acro A Breendonk 04-05-2014

- A-beloften trio (12 teams):

  • Vandewalle Merel, Lorre Liset en Dhauwers Lara: ZILVER
  • Van Landegem Dongyang, Vanhauwenhuyse Amelie en Imschoot Willemeijn: 6e plaats

      De volledige uitslag: Acro A11-16

Recreatoernooi acro Kapellen 18-05-2014

- Balans 8-14 groepen (25 teams):

  • Masscho Talisa, Stockmans Sarah en Vermeulen Emma: 4e plaats
  • De Paepe Margaux, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: 5e plaats
  • Minten Bo, Buysse Jamaisa en Allemeersch Josephine: 9e plaats

      De volledige uitslag: balans 8-14 groepen

Master The Canes Bazel 18-05-2014

- B-niveau (16 deelnemers)

  • Lorré Liset: 6e plaats
  • Van De Keere Marthe: 8e plaats

- C-niveau (29 deelnemers)

  • Vandewalle Merel: 1e plaats
  • Plaetinck Karo: 3e plaats
  • Heyndrickx Heike: 4e plaats
  • D'hauwers Lara: 6e plaats
  • Imschoot Willemeijn: 7e plaats
  • Dhoore Emma: 7e plaats
  • Quivreux Aukje: 7e plaats
  • Van Landegem Dongyang: 7e plaats
  • Vanhauwenhuyse Vere: 12e plaats
  • Vanhauwenhuyse Amelie: 12e plaats
  • Grootaert Eline: 15e plaats
  • Slabbaert Hannah: 17e plaats
  • Stofferis Floor: 22e plaats
  • Plaetinck Zita: 23e plaats
  • Vercraeye Fien: 23e plaats

- D-niveau (43 deelnemers):

  • Rommel Elena: GOUD
  • Van Vooren Farah: GOUD
  • Roeygens Geike: GOUD

      De volledige uitslag: B-niv + C-niv + D-niv

PV1 TRA ABI Mortsel 18/19-01-2014

- benjamins meisjes I (45 deelnemers):

  • Van Hoecke Nona: 21e plaats

- pupillen meisjes I ( deelnemers):

  • Hedhile Sophia: GOUD
  • De Craene Brianna: ZILVER
  • Van Zele Tine: ZILVER
  • Rottey Femke: BRONS

- miniemen meisjes 1B (12 deelnemers):

  • De Coeyer Renee: 1e plaats

- juniores meisjes B (22 deelnemers):

  • De Coeyer Mare: 18e plaats

- seniores meisjes B (32 deelnemers):

  • Schoonackers Elles: 3e plaats

      De volledige uitslag: ABI (benj)-open + I pupillen

PV1 TRA C Varsenare 25/26-01-2014

- miniemen meisjes 1C:

  • Kerwyn Lieze

- miniemen meisjes 2C (14 deelnemers):

  • Baeke Anna: 7e plaats
  • Van Herzele Isabeau: 13e plaats

- beloften meisjes C (21 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: 11e plaats
  • Lootens Margot: 18e plaats
  • Ingels Kyara: 15e plaats
  • De Roo Charlot niet deelgenomen

- juniores meisjes C (16 deelnemers)

  • Van Daele Leonie: 15e plaats

- seniores meisjes C (15 deelnemers)

  • Roeland Eline: 3e plaats
  • Verbeken Sarah: 10e plaats

      De volledige uitslag: TRA C VM + TRA C NM

PV2 TRA ABI Petegem-aan-de-Leie 08/09-02-2014

- benjamins meisjes I (56 deelnemers):

  • Van Hoecke Nona: 9e plaats O VL - 20e open

- pupillen meisjes I:

  • Hedhile Sophia: ZILVER
  • De Craene Brianna: ZILVER
  • Van Zele Tine: ZILVER
  • Rottey Femke: BRONS

- miniemen meisjes 1B (13 deelnemers):

  • De Coeyer Renee: GOUD O VL - 1e open

- juniores meisjes B (23 deelnemers):

  • De Coeyer Mare: 5e plaats O VL - 18e open

- seniores meisjes B (32 deelnemers):

  • Schoonackers Elles: ZILVER O VL - 5e open

      De volledige uitslag: ABI (benj)-open + ABI (benj)-OVL+ I pupillen

PV3 TRA ABI Ingelmunster 22/23-02-2014

- benjamins meisjes I (46 deelnemers):

  • Van Hoecke Nona: 11e plaats

- pupillen meisjes I:

  • Hedhile Sophia: ZILVER
  • De Craene Brianna: ZILVER
  • Van Zele Tine: ZILVER
  • Rottey Femke: ZILVER

- miniemen meisjes 1B (12 deelnemers):

  • De Coeyer Renee: 1e open

- juniores meisjes B (16 deelnemers):

  • De Coeyer Mare: 12e plaats

- seniores meisjes B:

  • Schoonackers Elles niet deelgenomen

      De volledige uitslag: ABI (benj)-open + I-pupillen

PV2 TRA C Schelle 15/16-03-2014

- miniemen meisjes 1C (10 deelnemers):

  • Kerwyn Lieze: 2e plaats

- miniemen meisjes 2C (16 deelnemers):

  • Baeke Anna: 5e plaats
  • Van Herzele Isabeau niet deelgenomen

- beloften meisjes C (21 deelnemers):

  • Lootens Margot: 17e plaats
  • Ingels Kyara: 18e plaats
  • De Roo Charlot: 19e plaats
  • Van Deynse Delphine niet deelgenomen

- juniores meisjes C (16 deelnemers)

  • Van Daele Leonie: 14e plaats

- seniores meisjes C (16 deelnemers)

  • Roeland Eline: 4e plaats
  • Verbeken Sarah: 11e plaats

      De volledige uitslag: TRA C (open)

VK TRA ABI Herentals 22/23-03-2014

- benjamins meisjes I (25 deelnemers):

  • Van Hoecke Nona: 20e plaats

- miniemen meisjes 1B (13 deelnemers):

  • De Coeyer Renee: GOUD

- seniores meisjes B (26 deelnemers):

  • Schoonackers Elles: 5e plaats

      De volledige uitslag: TRA ABI

PV3 TRA C Eeklo 26/27-04-2014

- miniemen meisjes 1C (13 deelnemers):

  • Kerwyn Lieze: BRONS O.VL - 3e open

- miniemen meisjes 2C (16 deelnemers):

  • Baeke Anna: 6e O.VL - 10e open
  • Van Herzele Isabeau: 7e O.VL - 12e open

- beloften meisjes C (21 deelnemers):

  • Van Deynse Delphine: 4e O.VL - 11e open
  • Lootens Margot: 5e O.VL - 15e open
  • Ingels Kyara: 6e O.VL - 16e open
  • De Roo Charlot: 7e O.VL - 14e open

- juniores meisjes C (13 deelnemers):

  • Van Daele Leonie: 5e O.VL - 12e open

- seniores meisjes C (16 deelnemers):

  • Roeland Eline: GOUD O.VL - 7e open
  • Verbeken Sarah: ZILVER O.VL - 10e open

      De volledige uitslag: C-niv (open) + C-niv (O.VL)

VK TRA C Ekeren 17/18-05-2014

- miniemen meisjes 1C (12 deelnemers):

  • Kerwyn Lieze: 5e plaats

- miniemen meisjes 2C (14 deelnemers):

  • Baeke Anna: 12e plaats

- beloften meisjes C (22 deelnemers):

  • De Roo Charlot: 15e plaats
  • Van Deynse Delphine: 17e plaats
  • Lootens Margot: 21e plaats

- seniores meisjes C (14 deelnemers):

  • Roeland Eline: 5e plaats

- miniemen meisjes 1B

  • De Coeyer Renee: GOUD

- seniores meisjes B

  • Schoonackers Elles: ZILVER

      De volledige uitslag: VK TRA C + BK TRA B

WAGC TUM Sofia 14-11-2013

- meisjes 13/14 jaar kwalificaties (30 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: 8e plaats

      De volledige uitslag: 13-14 Girls Qual

- meisjes 13/14 jaar finale (8 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: 6e plaats

      De volledige uitslag: 13-14 Girls Final

Interclub Altis Hulshout 23/24-11-2013

- miniemen B meisjes (3 deelnemers)

  • Kyana Blomme: GOUD

- miniemen B jongens (1 deelnemer)

  • Simon Meyvaert: GOUD

- beloften B meisjes (6 deelnemers)

  • Kato Cauwels: GOUD

- beloften B jongens (4 deelnemers)

  • Stef Verschoote: ZILVER
  • Lander Roels: 4e plaats

- juniores B meisjes (20 deelnemers)

  • Melanie Verstraete: ZILVER
  • Claire Boon: 7e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 10e plaats
  • Lotte Maeyens: 11e plaats
  • Isla Roets: 15e plaats
  • Josefien Van Leeuwen: 17e plaats
  • Claudia Hamerlinck: 19e plaats

- seniores B meisjes (12 deelnemers)

  • Marte Piessens: ZILVER
  • Sien Coppens: BRONS
  • Jana Valcke: 6e plaats
  • Anneleen Steyaert: 7e plaats
  • Eva Nevejans: 9e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 12e plaats

- miniemen C meisjes 1 (7e plaats)

  • Aude Henneman: 5e plaats

- miniemen C meisjes 2 (12 deelnemers)

  • Bo Van Hove: 5e plaats
  • Ayla Cnudde: 9e plaats
  • Silke Dendooven: 10e plaats
  • Selena Boidin: 12e plaats

- beloften C meisjes 1 (9 deelnemers)

  • Chelsey De Meyere: BRONS
  • Linde Van De Velde: 9e plaats

- beloften C meisjes 2 (6 deelnemers)

  • Diet Chanika: ZILVER

- beloften C jongens 1 (2 deelnemers)

  • Wout Schepens: GOUD

- juniores C meisjes 1 (8 deelnemers)

  • Helena Coopman: 6e plaats

- seniores C meisjes (10 deelnemers)

  • Silke Van Rie: 7e plaats

      De volledige uitslag: IC Altis Hulshout

Kempen Cup Oud-Turnhout 01-12-2013

- benjamins A meisjes (1 deelnemer)

  • De Wilde Maité: GOUD

- miniemen A meisjes (16 deelnemers)

  • Flement Lobke: ZILVER
  • De Wilde Lova: 5e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 8e plaats
  • Slock Fien: 9e plaats
  • Dhondt Kiona: 10e plaats
  • De Wispelaere Marthe niet deelgenomen

- miniemen A jongens (2 deelnemers)

  • Goethals Manu: GOUD
  • Minnaert Yme: ZILVER

- beloften A meisjes (5 deelnemers)

  • Rosier Ines: ZILVER
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores A meisjes (2 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: GOUD

- miniemen B meisjes

  • Kyana Blomme: 4e plaats
  • Plasschaert Freya niet deelgenomen

- miniemen B jongens (3 deelnemers)

  • Simon Meyvaert: ZILVER

- beloften B meisjes (15 deelnemers)

  • Kato Cauwels: BRONS

- beloften B jongens (4 deelnemers)

  • Stef Verschoote: GOUD
  • Lander Roels: 4e plaats

- juniores B meisjes (27 deelnemers)

  • Claire Boon: BRONS
  • Melanie Verstraete: 4e plaats
  • Lotte Maeyens: 11e plaats
  • Van Hauter Laurie: 16e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 19e plaats
  • Claudia Hamerlinck: 21e plaats
  • Josefien Van Leeuwen: 22e plaats
  • Isla Roets: 26e plaats

- seniores B1 meisjes (10 deelnemers)

  • Marte Piessens: GOUD
  • Sien Coppens: ZILVER
  • Jana Valcke: 4e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 8e plaats

- seniores B2 meisjes (8 deelnemers)

  • Bontinck Jente; GOUD
  • Eva Nevejans: ZILVER
  • Anneleen Steyaert: BRONS

- miniemen C meisjes 1 (8 deelnemers)

  • Aude Henneman: 4e plaats

- miniemen C meisjes 2 (13 deelnemers)

  • Bo Van Hove: ZILVER
  • Ayla Cnudde: 8e plaats
  • Selena Boidin: 11e plaats
  • Silke Dendooven: 12e plaats

- beloften C meisjes 1 (8 deelnemers)

  • Chelsey De Meyere: BRONS
  • Linde Van De Velde: 6e plaats

- beloften C meisjes 2 (7 deelnemers)

  • Diet Chanika: ZILVER

- beloften C jongens 1 (3 deelnemers)

  • Wout Schepens: BRONS

- juniores C meisjes 1 (4 deelnemers)

  • Helena Coopman: 4e plaats

- seniores C meisjes (2 deelnemers)

  • Silke Van Rie: ZILVER

      De volledige uitslag: TUM A + TUM B + TUM C

PV1 TUM ABI Mortsel 18/19-01-2014

- pupillen I meisjes:

  • Goethals Britt: GOUD
  • Valcke Ymke: ZILVER
  • Haeck Febe: ZILVER
  • Soens Winter: BRONS

- benjamins I meisjes (33 deelnemers):

  • De Wilde Maïte: 1e plaats
  • Goegebeur Febe: 9e plaats
  • De Baets Caitlin: 12e plaats

- miniemen A meisjes (29 deelnemers):

  • De Wilde Lova: 3e plaats
  • Flement Lobke: 5e plaats
  • Dhondt Kiona: 7e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 20e plaats
  • Van Vooren Tibbe en Slock Fien niet deelgenomen

- miniemen A jongens (5 deelnemers):

  • Goethals Manu: 2e plaats
  • Minnaert Yme: 3e plaats

- beloften A meisjes (13 deelnemers):

  • Rosier Ines: 4e plaats
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores A meisjes (11 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: 3e plaats

- miniemen B meisjes (24 deelnemers):

  • Kyana Blomme: 22e plaats
  • Plasschaert Freya niet deelgenomen

- miniemen B jongens (4 deelnemers):

  • Simon Meyvaert: 3e plaats

- beloften B meisjes (34 deelnemers):

  • Kato Cauwels: 10e plaats

- beloften B jongens (12 deelnemers):

  • Stef Verschoote: 3e plaats
  • Lander Roels: 9e plaats

- juniores B meisjes (47 deelnemers):

  • Melanie Verstraete: 1e plaats
  • Claire Boon: 4e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 20e plaats
  • Lotte Maeyens: 22e plaats
  • Isla Roets: 31e plaats
  • Josefien Van Leeuwen: 41e plaats
  • Claudia Hamerlinck: 42e plaats
  • Van Hauter Laurie: 43e plaats
  • Margot Vangaever niet deelgenomen

- seniores 1B meisjes (30 deelnemers):

  • Sien Coppens: 10e plaats
  • Marte Piessens: 11e plaats
  • Jana Valcke: 16e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 26e plaats
  • De Windt Shauny: 27e plaats

- seniores 2B meisjes (15 deelnemers):

  • Bontinck Jente: 5e plaats
  • Anneleen Steyaert: 7e plaats
  • Eva Nevejans: 8e plaats

      De volledige uitslag: TUM ABI (open) + TUM I (benj) + TUM I (pup)

PV1 TUM C Varsenare 25/26-01-2014

- miniemen meisjes 1C (29 deelnemers):

  • Henneman Aude: 10e plaats

- miniemen meisjes 2C (31 deelnemers):

  • Vanhove Bo: 2e plaats
  • Boidin Selena: 17e plaats
  • Cnudde Ayla: 25e plaats
  • Dendooven Silke niet deelgenomen

- beloften meisjes 1C (26 deelnemers):

  • De Meyere Chelsea: 13e plaats
  • Van De Velde Linde: 17e plaats

- beloften meisjes 2C (26 deelnemers):

  • Diet Chanika: 8e plaats
  • De Wispelaere Emma niet deelgenomen

- beloften jongens C (11 deelnemers):

  • Schepens Seppe: 3e plaats
  • Schepens Wout: 5e plaats

- juniores meisjes 1C (22 deelnemers)

  • Coopman Helena: 15e plaats

- seniores meisjes 2C (15 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 10e plaats

      De volledige uitslag: TU C ZaVM + TU C ZaNM + TU C ZoVM + TU C ZoNM

PV2 TUM ABI Petegem-aan-de-Leie 08/09-02-2014

- pupillen I meisjes:

  • Goethals Britt: GOUD
  • Valcke Ymke: ZILVER
  • Haeck Febe en Soens Winter niet deelgenomen

- benjamins I meisjes (32 deelnemers):

  • De Wilde Maïte: GOUD O VL - 1e open
  • De Baets Caitlin: ZILVER O VL - 5e open
  • Goegebeur Febe: 6e plaats O VL - 15e open

- miniemen A meisjes (31 deelnemers):

  • De Wilde Lova: ZILVER O VL - 3e open
  • Flement Lobke: BRONS O VL - 5e open
  • Van Vooren Tibbe: 4e plaats O VL - 6e open
  • Slock Fien: 5e plaats O VL - 7e open
  • Dhondt Kiona: 6e plaats O VL - 9e open
  • De Wispelaere Marthe:7e plaats O VL - 11e open

- miniemen A jongens (5 deelnemers):

  • Goethals Manu: GOUD O VL -  2e open
  • Minnaert Yme: ZILVER O VL - 5e open

- beloften A meisjes (12 deelnemers):

  • Rosier Ines: GOUD O VL - 8e open
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores A meisjes (11 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: GOUD O VL - 2e open

- miniemen B meisjes (21 deelnemers):

  • Kyana Blomme: 4e plaats O VL - 19e open
  • Plasschaert Freya niet deelgenomen

- miniemen B jongens (5 deelnemers):

  • Simon Meyvaert: GOUD O VL - 5e open

- beloften B meisjes (34 deelnemers):

  • Kato Cauwels: GOUD O VL - 10e open

- beloften B jongens:

  • Stef Verschoote: GOUD O VL -
  • Lander Roels: 4e plaats O VL -

- juniores B meisjes (43 deelnemers):

  • Claire Boon: ZILVER O VL - 4e open
  • Melanie Verstraete: 4e plaats O VL - 7e open
  • Margo Van Den Bossche: 5e plaats O VL - 12e open
  • Lotte Maeyens: 6e plaats O VL - 18e open
  • Isla Roets: 7e plaats O VL - 19e open
  • Van Hauter Laurie: 9e plaats O VL - 25e open
  • Claudia Hamerlinck: 10e plaats O VL - 37e open
  • Josefien Van Leeuwen: 11e plaats O VL - 43e open
  • Margot Vangaever niet deelgenomen

- seniores 1B meisjes (29 deelnemers):

  • Sien Coppens: GOUD O VL - 3e open
  • Marte Piessens: ZILVER O VL - 5e open
  • Matty Van Coppenolle: 4e plaats O VL - 17e open
  • De Windt Shauny: 5e plaats O VL - 22e open
  • Jana Valcke: 11e plaats O VL - 28e open

- seniores 2B meisjes (12 deelnemers):

  • Anneleen Steyaert: GOUD O VL - 4e open
  • Eva Nevejans: BRONS O VL - 9e open
  • Bontinck Jente niet deelgenomen

      De volledige uitslag:  TUM ABI O VL + TUM ABI (open) + TUM I (benj) open + TUM I (benj) OVL + TUM I (pup)  

PV3 TUM ABI Ingelmunster 22/23-02-2014

- pupillen I meisjes:

  • Goethals Britt: GOUD
  • Haeck Febe: GOUD
  • Valcke Ymke: ZILVER
  • Soens Winter: ZILVER

- benjamins I meisjes (32 deelnemers):

  • De Wilde Maïte: 1e plaats
  • Goegebeur Febe: 7e plaats
  • De Baets Caitlin: 11e plaats

- miniemen A meisjes (29 deelnemers)

  • Slock Fien: 3e open
  • De Wispelaere Marthe: 5e open
  • Van Vooren Tibbe: 6e open
  • De Wilde Lova: 11e open
  • Dhondt Kiona: 13e open
  • Flement Lobke: 25e open

- miniemen A jongens (5 deelnemers):

  • Goethals Manu: 2e open
  • Minnaert Yme: 3e open

- beloften A meisjes (8 deelnemers):

  • Rosier Ines: 4e open
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores A meisjes (11 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: 4e open

- miniemen B meisjes (21 deelnemers):

  • Kyana Blomme: 10e open
  • Plasschaert Freya niet deelgenomen

- miniemen B jongens:

  • Simon Meyvaert niet deelgenomen

- beloften B meisjes (32 deelnemers):

  • Kato Cauwels: 10e plaats

- beloften B jongens (10 deelnemers):

  • Stef Verschoote: 1e plaats
  • Lander Roels: 7e plaats

- juniores B meisjes (45 deelnemers):

  • Melanie Verstraete: 2e plaats
  • Claire Boon: 9e plaats
  • Margot Vangaever: 15e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 17e plaats
  • Lotte Maeyens: 19e plaats
  • Claudia Hamerlinck: 23e plaats
  • Isla Roets: 28e plaats
  • Van Hauter Laurie: 31e plaats
  • Josefien Van Leeuwen: 43e plaats

- seniores 1B meisjes (24 deelnemers):

  • Marte Piessens: 12e plaats
  • Jana Valcke: 13e plaats
  • De Windt Shauny: 18e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 24e plaats
  • Sien Coppens niet deelgenomen

- seniores 2B meisjes (11 deelnemers):

  • Bontinck Jente: 1e plaats
  • Eva Nevejans: 5e plaats
  • Anneleen Steyaert: 9e plaats

      De volledige uitslag: TUM ABI (open) + TUM I-pupillen

PV2 TUM C Schelle 15/16-03-2014

- miniemen meisjes 1C (37 deelnemers):

  • Henneman Aude: 21e plaats

- miniemen meisjes 2C (39 deelnemers):

  • Vanhove Bo: 4e plaats
  • Boidin Selena: 19e plaats
  • Dendooven Silke: 23e plaats
  • Cnudde Ayla: 34e plaats

- beloften meisjes 1C (28 deelnemers):

  • De Meyere Chelsea: 14e plaats
  • Van De Velde Linde: 19e plaats

- beloften meisjes 2C (27 deelnemers):

  • Diet Chanika: 6e plaats
  • De Wispelaere Emma niet deelgenomen

- beloften jongens C (11 deelnemers):

  • Schepens Seppe: 2e plaats
  • Schepens Wout: 3e plaats

- juniores meisjes 1C (22 deelnemers)

  • Coopman Helena: 22e plaats

- seniores meisjes 2C

  • Van Rie Silke niet deelgenomen

      De volledige uitslag: Tum C (open)

VK TUM ABI Herentals 22/23-03-2014

- pupillen I meisjes (23 deelnemers):

  • Valcke Ymke: 5e plaats
  • Haecke Febe: 6e plaats
  • Goethals Britt: 8e plaats
  • Soens Winter: 23e plaats

- benjamins I meisjes (25 deelnemers):

  • De Wilde Maité: GOUD
  • Goegebeur Febe: 10e plaats
  • De Baets Caitlin: 11e plaats

- miniemen A meisjes (24 deelnemers):

  • Flement Lobke: GOUD
  • Van Vooren Tibbe: 4e plaats
  • De Wilde Lova: 6e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 8e plaats
  • Dhondt Kiona: 12e plaats
  • Slock Fien niet deelgenomen

- miniemen A jongens (3 deelnemers):

  • Goethals Manu: GOUD
  • Minnaert Yme: BRONS

- beloften A meisjes (11 deelnemers):

  • Rosier Ines: 4e plaats

- juniores A meisjes (10 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: ZILVER

- miniemen B meisjes (16 deelnemers):

  • Kyana Blomme: 8e plaats

- beloften B meisjes (24 deelnemers):

  • Kato Cauwels: 14e plaats

- beloften B jongens (10 deelnemers):

  • Stef Verschoote: GOUD
  • Lander Roels: 9e plaats

- juniores B meisjes (26 deelnemers):

  • Melanie Verstraete: 6e plaats
  • Claire Boon: 7e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 14e plaats
  • Margot Vangaever: 16e plaats
  • Isla Roets: 23e plaats
  • Lotte Maeyens: 24e plaats

- seniores 1B meisjes: (24 deelnemers)

  • Marte Piessens: 8e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 18e plaats
  • De Windt Shauny: 19e plaats
  • Jana Valcke: 20e plaats
  • Sien Coppens niet deelgenomen

- seniores 2B meisjes: (12 deelnemers)

  • Bontinck Jente: ZILVER
  • Anneleen Steyaert: 7e plaats
  • Eva Nevejans: 8e plaats

      De volledige uitslag: TUM AB (min-bel) + TUM A(sen) + TUM I

EK TUM Guimaraes Portugal 11/12-04-2014

- juniores A-meisjes: (29 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: 12e plaats
  • België in teamfinale met Pauline: 4e plaats
  •       De volledige uitslag: Qualifications + teamfinale

Recreatoernooi Lange mat/tumbling Oostakker 27-04-2014

- Lange mat benjamins:

  • Van Waeyenberghe Kiara: zilver
  • Azaryan Liana: brons
  • Mattheeuws Lie: brons
  • Crombez Janah: brons
  • Peirens Jutta: brons
  • Standaert Bente: brons

- Tumbling miniemen:

  • Mattheeuws Ode: zilver
  • Cornelis Marie: zilver

      De volledige uitslag: benjamins + miniemen

PV3 TUM C Eeklo 26/27-04-2014

- miniemen meisjes 1C (29 deelnemers):

  • Henneman Aude: BRONS O.VL - 6e open

- miniemen meisjes 2C (35 deelnemers):

  • Vanhove Bo: GOUD O.VL - 12e open
  • Boidin Selena: 5e O.VL - 27e open
  • Cnudde Ayla: 6e O.VL - 28e open
  • Dendooven Silke: 7e O.VL - 31e open

- beloften meisjes 1C (22 deelnemers):

  • De Meyere Chelsea: ZILVER O.VL - 4e open
  • Van De Velde Linde: 6e O.VL - 19e open

- beloften meisjes 2C (23 deelnemers)

  • Diet Chanika: 4e O.VL - 7e open
  • De Wispelaere Emma: 8e O.VL - 23e open

- beloften jongens C (9 deelnemers)

  • Schepens Seppe: GOUD O.VL - 1e open
  • Schepens Wout: ZILVER O.VL - 4e open

- juniores meisjes 1C (21 deelnemers)

  • Coopman Helena: 6e O.VL - 18e open

- seniores meisjes 2C (19 deelnemers)

  • Van Rie Silke: ZILVER O.VL - 14e open

      De volledige uitslag: C-niv (open) + C-niv (O.VL)

BK TUM A Eksel 11-05-2014

- miniemen A meisjes (19 deelnemers):

  • Flement Lobke: GOUD
  • Van Vooren Tibbe: ZILVER
  • De Wispelaere Marthe: 7e plaats
  • Slock Fien: 10e plaats
  • De Wilde Lova: 11e plaats
  • Dhondt Kiona: 14e plaats

- miniemen A jongens (4 deelnemers):

  • Minnaert Yme: ZILVER
  • Goethals Manu: BRONS

- beloften A meisjes:

  • Rosier Ines niet deelgenomen

- juniores A meisjes (5 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: 4e plaats

      De volledige uitslag: TUM A min_bel + TUM A jun_sen

BK TUM B Ekeren 17/18-05-2014

- miniemen meisjes 1C (23 deelnemers):

  • Henneman Aude: 10e plaats

- miniemen meisjes 2C (25 deelnemers):

  • Vanhove Bo: 4e plaats
  • Boidin Selena: 21e plaats

- beloften meisjes 1C (19 deelnemers):

  • De Meyere Chelsea: 4e plaats

- beloften meisjes 2C (23 deelnemers)

  • Diet Chanika: 17e plaats

- beloften jongens C (12 deelnemers)

  • Schepens Seppe: ZILVER
  • Schepens Wout: 8e plaats

- seniores meisjes 2C (17 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 10e plaats

- miniemen B meisjes (15 deelnemers):

  • Kyana Blomme: 8e plaats

- beloften B meisjes (22 deelnemers)

  • Kato Cauwels: 6e plaats

- beloften B jongens (10 deelnemers)

  • Stef Verschoote: GOUD
  • Lander Roels: 10e plaats

- juniores B meisjes (22 deelnemers):

  • Melanie Verstraete: 4e plaats
  • Claire Boon: 5e plaats
  • Margot Vangaever: 10e plaats
  • Margo Van Den Bossche: 12e plaats

- seniores 1B meisjes (21 deelnemers)

  • Sien Coppen: 7e plaats
  • Valcke Jana: 12e plaats
  • Marte Piessens: 13e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 18e plaats

- seniores 2B meisjes

  • Bontinck Jente: BRONS
  • Eva Nevejans: 8e plaats
  • Anneleen Steyaert: 10e plaats

      De volledige uitslag: VK TUM C + BK TUM B

Minicup Mariakerke 25-05-2014

 

  • Van Rie Jade: GOUD
  • Dedeckel Amelie: GOUD
  • Rommel Mauri: GOUD
  • Pieters Nuria: GOUD
  • Soens Parel: GOUD
  • Van Damme Amelia: GOUD
  • Mariman Yuna: GOUD
  • Regelbrugge Julie: ZILVER
  • Pieters Marthe: ZILVER
  • Diet Zenzi: ZILVER
  • De Vos Bo: ZILVER
  • Haeck Tiana: BRONS
  • Demurie Marthe: BRONS
  • Bral Ruth: BRONS
  • De Caluwe Laura: BRONS
  • Stockmans Nikka: BRONS
  • Lestienne Ninte: BRONS

      De volledige uitslag: minicup_brevetten

Sponsor

taxi Bart

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort