Resultaten 2011-2012

Resultaten 2011-2012

SYTA Puurs 07/08-01-2012

- C juniores duo: (11 deelnemers)

  • Wittevrongel Jenka en Spitael Arjen: GOUD

- I2 duo's: (13 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: GOUD
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: BRONS
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe: 11e

- recre@ 16j en ouder groep: (7 deelnemers)

  • Van Den Abeele Sophie, Langendries Xantha en Grootaert Eline: BRONS

- recre@ balans groep: (27 deelnemers)

  • Van Hecke Jana, Plaetinck Karo en Van De Voorde Jana: 10e
  • Van Vooren Bo, D'hauwers Lara en Van Landegem Dongyang: 18e
  • Van Hove Margot, Van Hove Bo en Gijbels Janne: 24e
  • Imschoot Willemeijn, Van Hauwenhuyse Amelie en Van Den Driessche Romy: 26e

      De volledige uitslag: C jun duo + I2 duo + recre@ balans + recre@ +16j groep

Zeestern Trials De Panne 14/15-01-2012

- A-beloften meisjes paar: (14 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: BRONS

- A-beloften meisjes drie: (15 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: GOUD
  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 12e

- C juniores duo: (20 deelnemers)

  • Wittevrongel Jenka en Spitael Arjen: GOUD

- C juniores groep: (26 deelnemers)

  • Masscho Kyara, Bral Melia en Mushayija Steffi: ZILVER

- I2 duo's: (3 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: GOUD
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: ZILVER
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe: BRONS

      De volledige uitslag: A-beloften + I2-niveau + C-juniores

PV1 Acro AI De Panne 04/05-02-2012

- A-beloften meisjes paar: (13 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 5e plaats

- A-beloften meisjes drie: (20 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: 2e plaats
  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 11e plaats

- I2 duo's (23 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: 1e open
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: 4e open
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe: afwezig wegens kwetsuur

      De volledige uitslag: A-beloften + I2-niveau

Recreatoernooi acro + minicup Eeklo 12-02-2012

- minicup:

  • Van Hoecke Nona: GOUD
  • Rommel Elena: GOUD
  • Quivreux Aukje: GOUD
  • Lybaert Luna: GOUD
  • De Baets Caitlin: GOUD
  • De Wilde Maïte: GOUD
  • Welvaert Merel: ZILVER
  • Goegebeur Febe: ZILVER
  • Sindambiwe Alicia: ZILVER
  • Boerjan Fleur: ZILVER

- recre@ 16j en ouder duo: (15 deelnemers)

  • Langendries Xantha en Grootaert Eline: 5e plaats

- recre@ balans groep: (35 deelnemers)

  • Van Hecke Jana, Plaetinck Karo en Van De Voorde Jana: 10e plaats
  • Imschoot Willemeijn, Van Hauwenhuyse Amelie en Van Den Driessche Romy: 19e plaats
  • Van Vooren Bo, D'hauwers Lara en Van Landegem Dongyang: 21e plaats
  • Van Hove Margot, Van Hove Bo en Gijbels Janne: 26e plaats

      De volledige uitslag: Minicup + Recre@ +16j + Recre@ balans

PV1 Acro C Leuven 18-02-2012

- C juniores groep: (29 deelnemers)

  • Arjen Spittael en Jenka Wittevrongel: 4e open

- C juniores duo: (13 deelnemers)

  • Melia Bral, Steffi Mushayija en Kyara Masscho: 4e open

      De volledige uitslag: Acro C (open)

PV2 Acro AI Mariakerke 25/26-02-2012

- A-beloften meisjes paar: (12 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 7e O.VL. - 10e open

- A-beloften meisjes drie: (17 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: GOUD O.VL. - 1e open
  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 5e O.-VL. - 8e open

- I2 duo's: (25 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: GOUD O.VL. - 1e open
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: 4e O.VL. - 6e open
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe: 6e O.VL. - 8e open

      De volledige uitslag: Acro AI (open) + Acro AI (O-VL)

PV3 Acro BC Basel 03-03-2012

- C juniores groep (14 deelnemers)

  • Arjen Spittael en Jenka Wittevrongel: GOUD O.-VL - 1e open

- C juniores duo (35 deelnemers)

  • Melia Bral, Steffi Mushayija en Kyara Masscho: 6e O.-VL. - 7e open

      De volledige uitslag: Acro BC (open) + Acro BC (O-VL)

PV3 Acro AI Niel 10/11-03-2012

- A-beloften meisjes paar (11 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 4e open

- A-beloften meisjes drie (18 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: 1e open
  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien niet deelgenomen

- I2 duo's (28 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: 4e open
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: 2e open
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe niet deelgenomen

      De volledige uitslag: Acro AI (open)

Recreatoernooi Acro Bree 18-03-2012

- recre@ 16j en ouder duo (18 deelnemers)

  • Langendries Xantha en Grootaert Eline: 7e

- recre@ balans groep (33 deelnemers)

  • Imschoot Willemeijn, Van Hauwenhuyse Amelie en Van Den Driessche Romy: 10e
  • Van Hecke Jana, Plaetinck Karo en Van De Voorde Jana: 11e
  • Van Vooren Bo, D'hauwers Lara en Van Landegem Dongyang: 19e
  • Van Hove Margot, Van Hove Bo en Gijbels Janne: 21e

      De volledige uitslag: Recre@ +16j + Recre@ balans

VK Acro C Veltem-Beisem 24-03-2012

- C juniores groep (11 deelnemers):

  • Arjen Spittael en Jenka Wittevrongel: GOUD

- C juniores duo (14 deelnemers)

  • Melia Bral, Steffi Mushayija en Kyara Masscho: ZILVER

      De volledige uitslag: VK Acro C

VK Acro AI Breendonk 31-03/01-04-2012

- A-beloften meisjes paar (10 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 4e plaats

- A-beloften meisjes drie (14 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: GOUD
  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 12e plaats

- I2 duo's (13 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: GOUD
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: ZILVER
  • Dhoore Emma en Van De Keere Marthe: 9e plaats

      De volledige uitslag: Acro A-bel + Acro I

FIAC Breendonk 06/07/08-04-2012

Vrijdag 06-04-2012 kwalificatie oefening 1 A-beloften + I-niveau

- A-beloften meisjes paar (16 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 5e plaats

- A-beloften meisjes drie (13 deelnemers)

  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 7e plaats

- I2 duo's (11 deelnemers)

  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: 1e plaats
  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: 3e plaats

Zaterdag 16-04-2011 kwalificatie A-Beloften oefening 2/B-niveau + finale I-niveau

- A-beloften meisjes paar (16 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 6e plaats

- A-beloften meisjes drie (13 deelnemers)

  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: 5e plaats

- I2 duo's (11 deelnemers)

  • Coppens Sien en Meulemeester Eva: BRONS
  • Claeys Thibault en Van De Walle Merel: 5e plaats

Zondag 17-04-2011 finale A-beloften

- A-beloften meisjes paar (10 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 8e plaats

- A-beloften meisjes drie (8 deelnemers)

  • De Clerck Febe, Lippens Febe en Roegiers Paulien: BRONS

      De volledige uitslag: finale I-niveau + finale A-beloften

WAGC Orlando USA 20/21/22-04-2012

- WAGC 11-16j Girls Group kwalificaties (31 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie (BEL 1): 3e plaats

      De volledige uitslag: QF WAGC 11-16

- WAGC 11-16j Girls Group Finale (8 deelnemers)

 

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie (BEL 1): ZILVER en vice-wereldkampioen

      De volledige uitslag: Finals WAGC 11-16j

Recreatoernooi + minicup Kapellen 22-04-2012

- minicup:

  • Van Hoecke Nona: GOUD
  • Rommel Elena: GOUD
  • Quivreux Aukje: GOUD
  • Lybaert Luna: GOUD
  • De Baets Caitlin: GOUD
  • De Wilde Maïte: GOUD
  • Welvaert Merel: GOUD
  • Goegebeur Febe: GOUD
  • Sindambiwe Alicia: GOUD
  • Boerjan Fleur: GOUD

- recre@ 16j en ouder duo (16 deelnemers)

  • Langendries Xantha en Grootaert Eline: 5e plaats

- recre@ balans groep (40 deelnemers)

  • Van Hecke Jana, Plaetinck Karo en Van De Voorde Jana: 7e plaats
  • Van Vooren Bo, D'hauwers Lara en Van Landegem Dongyang: 17e plaats

      De volledige uitslag: Recre@ +16j + Recre@ balans

BK Acro A 29-04-2012

- A-beloften meisjes paar (10 deelnemers)

  • Neukermans Kim en Van Kerschaver Zoë: 5e plaats

- A-beloften meisjes drie (11 deelnemers)

  • Liset Lorré, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: GOUD

      De volledige uitslag: BK A-beloften

Van zodra de resultaten bekend zijn, zullen deze hier te zien zijn.

PV1 TRA BI Dendermonde 21/22-01-2012

- benjamins meisjes I: (45 deelnemers)

  • Van Audenaerde Jolynn: 5e O.VL. - 21e open

- pupillen meisjes I: (36 deelnemers)

  • De Coeyer Renée: GOUD O.VL. - 8e open
  • Van Audenaerde Jana: 6e O.VL. - 34e open

- beloften meisjes B: (35 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 7e O.VL. - 16e open

- juniores meisjes B: (33 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: ZILVER O.VL. - 6e open

- seniores meisjes B: (16 deelnemers)

  • Roeland Eline: ZILVER O.VL. - 13e open

      De volledige uitslag: TRA BI (O.VL.) - TRA BI (open)

PV2 TRA BI Diest 04/05-02-2012

- benjamins meisjes I: (41 deelnemers)

  • Van Audenaerde Jolynn: 20e open

- pupillen meisjes I: (38 deelnemers)

  • De Coeyer Renée: 2e open
  • Van Audenaerde Jana: 17e open

- beloften meisjes B (29 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 11e open

- juniores meisjes B: (29 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 5e open

- seniores meisjes B: (15 deelnemers)

  • Roeland Eline: 14e open

      De volledige uitslag:TRA BI (open)

PV3 TRA BI Wevelgem 03/04-03-2012

- benjamins meisjes I (45 deelnemers)

  • Van Audenaerde Jolynn: 31e open

- pupillen meisjes I (35 deelnemers)

  • De Coeyer Renée: 3e open
  • Van Audenaerde Jana: 15e open

- beloften meisjes B (28 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 7e open

- juniores meisjes B (32 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 8e open

- seniores meisjes B (12 deelnemers)

  • Roeland Eline: 10e open

      De volledige uitslag: TRA BI (open)

VK TRA BI Ingelmunster 24/25-03-2012

- pupillen meisjes I (28 deelnemers)

  • De Coeyer Renée: 6e plaats
  • Van Audenaerde Jana: 28e plaats

- beloften meisjes B (27 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 16e plaats

- juniores meisjes B (27 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 8e plaats

      De volledige uitslag: VK TRA BI

BK TRA B Schelle 22-04-2012

- beloften meisjes B (23 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 16e plaats

- juniores meisjes B (22 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 11e plaats

      De volledige uitslag: BK TRA B

Recreatoernooi TRA Landegem 28-05-2012

- benjamins meisjes: (43 deelnemers)

  • Last Amber: ZILVER
  • Lootens Lien: ZILVER
  • Devliegere Kyo: ZILVER
  • Pattyn Gaetane: BRONS
  • Devliegere Maïte: BRONS

- miniemen meisjes: (7 deelnemers)

  • De Roo Charlot: ZILVER
  • Lootens Margot: BRONS

- juniores/seniores jongens: (5 deelnemers)

  • Colemont Filin: 3e plaats

      De volledige uitslag: Recreatoernooi TRA

Esthetica Cup Hoogstraten 12/13-11-2011

- benjamins meisjes C:

  • Blomme Kyana: ZILVER

- miniemen 1 meisjes C:

  • Cauwels Kato: GOUD
  • Van de Walle Helena: 5e plaats
  • De Meyere Chelsea: 6e plaats

- miniemen 1 jongens C:

  • Schepens Seppe: GOUD
  • Roels Lander: BRONS

- miniemen 2 meisjes C:

  • Van Deynse Delphine: GOUD
  • Diet Chanika: ZILVER

- beloften 1 meisjes C:

  • Hamerlinck Claudia: BRONS
  • Van Hauter Laurie: 6e plaats
  • Roets Isla: 10e plaats

- beloften 1 jongens C:

  • Lorré Dries: GOUD

      De volledige uitslag: Esthetica Cup.

Interclub Altis Hulshout 27-11-2011

- benjamins meisjes C: (12 deelnemers)

  • Blomme Kyana: 8e plaats

- miniemen 1 meisjes C: (6 deelnemers)

  • Cauwels Kato: GOUD
  • Van de Walle Helena: BRONS
  • De Meyere Chelsea: 6e plaats

- miniemen 2 meisjes C: (9 deelnemers)

  • Diet Chanika: 8e plaats

- miniemen 1 jongens C: (3 deelnemers)

  • Seppe Schepens: ZILVER
  • Roels Lander: BRONS

- beloften 1 jongens C:

  • Lorré Dries

- beloften 1 meisjes C: (13 deelnemers)

  • Hamerlinck Claudia: 7e plaats
  • Isla Roets: 5e plaats
  • Van Hauter Laurie: 4e plaats
  • Van Daele Leonie: 13e plaats

- miniemen meisjes B: (4 deelnemers)

  • Rosier Ines: GOUD

- beloften meisjes B: (21 deelnemers)

  • Claire Boon: ZILVER
  • Maeyens Lotte: 8e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 10e plaats
  • Vangaever Margot: 4e plaats
  • Verstraete Melanie: 6e plaats

- juniores meisjes B: (18 deelnemers)

  • Valcke Jana: 5e plaats
  • Piessens Marte: 6e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 10e plaats

- seniores meisjes B: (11 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD
  • Steyaert Anneleen: 9e plaats

      De volledige uitslag: Interclub Altis Hulshout

Kempen Cup Oud-Turnhout 04-12-2011

- miniemen meisjes A: (7 deelnemers)

  • Flement Aagje: ZILVER
  • De Vilder Trees: 6e

- miniemen jongens A:

  • Verschoote Stef: GOUD

- beloften meisjes A: (5 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: GOUD
  • Tondat Laura: ZILVER

- miniemen meisjes B: (7 deelnemers)

  • Rosier Ines: GOUD

- beloften meisjes B: (19 deelnemers)

  • Verstraete Melanie: ZILVER
  • Vangaever Margot: 4e
  • Van Den Bossche Margot: 7e
  • Maeyens Lotte: 14e
  • Boon Claire: 22e

- juniores meisjes B: (18 deelnemers)

  • Valcke Jana: BRONS
  • Piessens Marte: 5e
  • Van Coppenolle Matty: 12e

- juniores jongens B: (4 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD

- seniores meisjes B : (9 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD
  • Steyaert Anneleen: 5e

      De volledige uitslag: Tum A en Tum B.

PV1 Tum C Bilzen 14/15-01-2012

- miniemen 1 meisjes C: (23 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 14e
  • Van de Walle Helena: 16e
  • De Meyere Chelsea: 23e

- miniemen 2 meisjes C: (29 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: 26e

- miniemen jongens C: (10 deelnemers)

  • Schepens Seppe: 6e
  • Schepens Wout: 10e

- beloften 1 meisjes C: (31 deelnemers)

  • Van Hauter Laurie: 5e
  • Hamerlinck Claudia: 6e
  • Roets Isla: 16e
  • Leonie Van Daele: 31e

- beloften jongens C: (11 deelnemers)

  • Lorré Dries: 9e

      De volledige uitslag: TUM C zaterdag + TUM C zondag

PV1 Tum ABI Dendermonde 21/22-01-2012

- miniemen meisjes A: (17 deelnemers)

  • Flement Aagje: ZILVER O.VL. - 4e open
  • Peters Emma en De Vilder Trees gekwetst

- miniemen jongens A: (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef: ZILVER O.VL. -2e open

- beloften meisjes A: (16 deelnemers)

  • Tondat Laura: GOUD O.VL. - 3e open
  • Van De Keere Pauline: 6e O.VL. - 11e open

- pupillen meisjes I:

  • Van Vooren Tibbe: GOUD
  • De Wilde Lova: GOUD
  • Van Den Berghe Silke: ZILVER
  • Plasschaert Freya: ZILVER
  • Dhondt Kiona: ZILVER
  • De Wispelaere Marthe: ZILVER

- pupillen jongens I:

  • Goethals Manu: ZILVER
  • Meyvaert Simon: ZILVER
  • Minnaert Yme: ZILVER

- benjamins meisjes I: (37 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD O.VL. - 1e open
  • Slock Fien: ZILVER O.VL. - 5e open

- miniemen meisjes B: (23 deelnemers)

  • Rosier Ines: BRONS O.VL. - 10e open

- beloften meisjes B: (38 deelnemers)

  • Vangaever Margot: GOUD O.VL. - 3e open
  • Verstraete Melanie: BRONS O. VL. - 6e open
  • Maeyens Lotte: 4e O.VL. - 14e open
  • Van Den Bossche Margo: 7e O.VL. - 28e open
  • Boon Claire: 8e O.VL - 32e open

- juniores meisjes B: (46 deelnemers)

  • Valcke Jana: ZILVER O.VL. - 8e open
  • Van Coppenolle Matty: 5e O.VL. - 15e open
  • Van Hecke Laura: 9e O.VL. - 30e open
  • Piessens Marte gekwetst

- juniores jongens B: (21 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD O.VL. - 1e open

- seniores meisjes B: (29 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD O.VL - 2e open
  • De Mey Elena: ZILVER O.VL. - 7e open
  • De Baere Evi: 4e O.VL. - 11e open
  • Steyaert Anneleen: 5e O.VL. - 14e open

      De volledige uitslag: TUM AB (open) + TUM AB (O.VL.) + TUM I benj (open) + TUM I benj (O.VL.)

PV2 Tum C Varsenare 28/29-01-2012

- miniemen 1 meisjes C: (24 deelnemers)

  • Cauwels Kato: ZILVER O.VL. - 14e open
  • Van de Walle Helena: 4e O.VL. - 19e open
  • De Meyere Chelsea: 5e O.VL. - 22e open

- miniemen 2 meisjes C: (27 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: GOUD O.VL. - 5e open
  • Diet Chanika: BRONS O.VL. - 20e open

- miniemen jongens C (8 deelnemers)

  • Schepens Seppe: ZILVER O.VL. - 6e open
  • Schepens Wout: BRONS O.VL. - 8e open

- beloften 1 meisjes C (31 deelnemers)

  • Roets Isla: GOUD O.VL. - 1e open
  • Van Hauter Laurie: ZILVER O.VL. - 6e open
  • Hamerlinck Claudia: 5e O.VL. - 17e open
  • Leonie Van Daele: 9e O.VL. - 31e open

- beloften jongens C (12 deelnemers)

  • Lorré Dries: BRONS O.VL. - 10e open

      De volledige uitslag: TUM C (open) + TUM C (O.VL.)

PV2 Tum ABI Diest 04/05-02-2012

- miniemen meisjes A (15 deelnemers)

  • Flement Aagje: 13e open
  • Peters Emma en De Vilder Trees gekwetst

- miniemen jongens A

  • Verschoote Stef gekwetst

- beloften meisjes A (13 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 1e open
  • Tondat Laura gekwetst

- pupillen meisjes I:

  • Van Vooren Tibbe: GOUD
  • De Wilde Lova: GOUD
  • Plasschaert Freya: GOUD
  • Dhondt Kiona: GOUD
  • De Wispelaere Marthe: GOUD
  • Van Den Berghe Silke: ZILVER

- pupillen jongens I:

  • Goethals Manu: GOUD
  • Meyvaert Simon: ZILVER
  • Minnaert Yme: ZILVER

- benjamins meisjes I: (37 deelnemers)

  • Flement Lobke: 1e open
  • Slock Fien afwezig

- miniemen meisjes B: (22 deelnemers)

  • Rosier Ines: 3e open

- beloften meisjes B: (38 deelnemers)

  • Boon Claire: 2e open
  • Verstraete Melanie: 7e open
  • Maeyens Lotte: 16e open
  • Van Den Bossche Margo: 19e open
  • Vangaever Margot: 27e open

- juniores meisjes B: (43 deelnemers)

  • Valcke Jana: 4e open
  • Van Hecke Laura: 14e open
  • Van Coppenolle Matty: 42e open
  • Piessens Marte gekwetst

- juniores jongens B: (13 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: 1e open

- seniores meisjes B: (28 deelnemers)

  • Steyaert Anneleen: 10e open
  • De Mey Elena: 12e open
  • De Baere Evi: 21e open
  • Bontinck Jente afwezig

      De volledige uitslag: TUM AB + TUM I benj + TUM I pup

PV3 Tum ABI Wevelgem 03/04-03-2012

- miniemen meisjes A (13 deelnemers)

  • Flement Aagje: 2e open
  • Peters Emma en De Vilder Trees gekwetst

- miniemen jongens A (4 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 4e open

- beloften meisjes A (15 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 1e open
  • Tondat Laura gekwetst

- pupillen meisjes I:

  • De Wilde Lova: GOUD
  • Dhondt Kiona: GOUD
  • De Wispelaere Marthe: GOUD
  • Van Den Berghe Silke: ZILVER
  • Van Vooren Tibbe: ZILVER
  • Plasschaert Freya: ZILVER

- pupillen jongens I:

  • Goethals Manu: ZILVER
  • Meyvaert Simon: ZILVER
  • Minnaert Yme: ZILVER

- benjamins meisjes I (31 deelnemers)

  • Flement Lobke: 2e open
  • Slock Fien: 9e open

- miniemen meisjes B (24 deelnemers)

  • Rosier Ines: 7e open

- beloften meisjes B (30 deelnemers)

  • Boon Claire: 4e open
  • Vangaever Margot: 7e open
  • Maeyens Lotte: 11e open
  • Verstraete Melanie: 15e open
  • Van Den Bossche Margo: 26e open

- juniores meisjes B (40 deelnemers)

  • Valcke Jana: 11e open
  • Van Hecke Laura: 12e open
  • Van Coppenolle Matty: 30e open
  • Piessens Marte gekwetst

- seniores meisjes B (32 deelnemers)

  • Bontinck Jente: 3e open
  • De Mey Elena: 12e open
  • De Baere Evi: 16e open
  • Steyaert Anneleen: 23e open

      De volledige uitslag: TUM AB + TUM I benj + TUM I pup

VK Tum ABI Ingelmunster 24/25-03-2012

- miniemen meisjes A (16 deelnemers)

  • Flement Aagje: 5e plaats
  • De Vilder Trees: BRONS

- miniemen jongens A (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 5e plaats

- beloften meisjes A (13 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: ZILVER
  • Tondat Laura gekwetst

- benjamins meisjes I (28 deelnemers)

  • Flement Lobke: ZILVER
  • Slock Fien: 9e plaats

- miniemen meisjes B (19 deelnemers)

  • Rosier Ines: 6e plaats

- beloften meisjes B (27 deelnemers)

  • Boon Claire: BRONS
  • Vangaever Margot: 4e plaats
  • Verstraete Melanie: 11e plaats
  • Maeyens Lotte: 16e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 22e plaats

- juniores meisjes B (27 deelnemers)

  • Van Coppenolle Matty: 26e plaats
  • Valcke Jana: 27e plaats
  • Van Hecke Laura afwezig

- juniores jongens B (12 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD

- seniores meisjes B (25 deelnemers)

  • Bontinck Jente: 7e plaats
  • De Mey Elena: 11e plaats
  • De Baere Evi: 24e plaats
  • Steyaert Anneleen: 19e plaats

      De volledige uitslag: VK TUM AB + VK TUM I

VK Tum C Schelle 21-04-2012

- miniemen 1 meisjes C (16 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 16e plaats

- miniemen 2 meisjes C (11 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: 6e plaats

- beloften 1 meisjes C

  • Hamerlinck Claudia: 4e plaats
  • Roets Isla: 8e
  • Van Hauter Laurie (niet deelgenomen)

      De volledige uitslag: VK TUM C

BK Tum B Schelle 22-04-2012

- miniemen meisjes B (18 deelnemers)

  • Rosier Ines: 4e plaats

- beloften meisjes B (22 deelnemers)

  • Boon Claire: BRONS
  • Verstraete Melanie: 9e plaats
  • Vangaever Margot: 11e plaats
  • Maeyens Lotte: 12e plaats

- juniores meisjes B (26 deelnemers)

  • Valcke Jana: 6e plaats

- juniores jongens B (13 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD

- seniores meisjes B (23 deelnemers)

  • De Baere Evi: 11e plaats
  • Bontinck Jente: 10e plaats
  • De Mey Elena: 9e plaats
  • Steyaert Anneleen: 23e plaats

      De volledige uitslag: BK TUM B

BK Tum A Eksel 29-04-2012

- miniemen meisjes A (11 deelnemers)

  • De Vilder Trees: BRONS
  • Flement Aagje: 4e plaats

- miniemen jongens A (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 5e plaats

- beloften meisjes A (12 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 7e plaats

      De volledige uitslag: BK TUM A

Sponsor

Talboom

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort